Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem felicie 1,3Mpi prasklé těsnění pod hlavou

Zdravím.
Letos v únoru jsem zjistil, že mám v chladicí kapalině olej - prasklé těsnění pod hlavou. Jelikož felda byla skoro bez koroze a jinak OK, tak jsem to nechal ještě vyměnit. Asi před měsícem jsem zjistil, že začíná ubývat voda v chladiči a tak jsem začal dolévat. Do včerejška ( cca za 1,5 měsíce) jsem dolil skoro 2l vody, což je už hodně. Podíval jsem se ještě na hladinu oleje v motoru a zjistil, že olej sahá cca 1cm nad horní rysku u měrky. Podle mě to těsnění zase prasklo a voda se tentokrát dostává do oleje. Dnes budu volat mechanikovi a potřebuji vědět, jestli to musí uznat jako reklamaci, zřejmě tam něco udělal blbě.
Děkuji

Hlavu nechal zafrézovat a mimo těsnění pod hlavou tam dával ještě nějaké další těsnění. No jestli bude prasklý blok motoru nebo hlava,tak to už řešit nebudu a felda půjde na šroťák, i když vypadá jinak velice pěkně. Navíc od příštího roku už naturál 95 nebude a bude jen E10 s větším obsahem lihu, který má údajně ničit palivové soustavy těchto starších aut. Kdoví, ale co je na tom pravdy. Když tam teď je 5% lihu a potom bude 10%, tak proč by to najednou mělo začít tolik vadit? Těžko říct.