Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS-335.4U - Křovinořez motorový - Dolmar

MS-335.4U - Křovinořez motorový - Dolmar Dobrý den chci se zeptat, když ho nastartují za studena sytič nechám vypnutý když chytí sytič otevřu nechám 2-3 minuty zahřát. A poté mám udělat co sytič nechat otevřený a jít sekat nebo musím sytič zavřít. Tímto se ptám zda při sekání má být sytič otevřený nebo zavřený. Děkuji za odpověď S pozdravem Ladislav Grečnar

Mně u Dolmara funguje sytič jako každý jiný. Když je motor studený, napumpuji benzín balónkem, zapnu sytič a zatáhnu za startér do té doby, dokud motor "neblafne". Pak sytič vypnu a motor nastartuji.