Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdo máte FreeSAT ?

Všechny zdravím.

Tv programy přijímám přes satelit / FreeSAT/. Na hodně kanálech jsou názvy filmů i jejich obsah psané maďarskou patlaninou. Maďarsky namluvené reklamy vypínám, to nevadí, ale názvy a obsahy filmů postrádám. Všechno možné jsem nastavil na češtinu a nic se nezměnilo. Máte s tím někdo zkušenost ?
Díky

Nemáte v nabídce televize přepínání zvukového kanálu Pravý/Levý/Pravý plus levý? Nebo A/B/A+B?
Tchánovi na Freesatu jede třeba TV Paprika na pravém kanálu maďarsky, na levém česky a při zapnutí obou Maďarsko-Česky.
Podobnou věc jsem řešil na kabelovce, když jsem bydlel v Praze v bytě.Pomohlo to přepnutí zvukových kanálů.

Se zvukovou stopou problem nemam, tam u pristroju s Enigma2 staci dat preference v pozadovanem poradi (treba czech;slovak;english;germany;...atd.) a prepne se automaticky na prvni dostupny = bez problemui i u TV Paprika = ma samostatnou zvukovou stopu. Pripadne si stejne pamatuje per-kanal nastaveni = pokud nekde nevysilaji spravne info o zvukove stope (taky se stava) - vyberu jednou a neni potreba prioste resit. Pruserem je to EPG co stoji cim dal tim vic za *neslusne slovo*, a technicka kvalita vysilani jako takova. Posledni dobou pozoruju i kratkodobe vypadky/zamrzani na ruznych programech.

Freesat mam, prijimac Xtrend7000, Enigma 2 - a ano, u nekterych programu je EPG treba madarsky (HBO 2 a 3 tusim, neco z dokumentarnich), i pres nastavene preference "czech" atd. A u spousty programu je EPG jen jako "title" - nazev poradu - ale zadny popis poradu. Inu - Freesat by UPC... nebo kdo je ted vubec vlastni... Tragicka uroven sluzeb i technicka, proc ja si je jeste vubec platim, fakt nevim.:-|

Souhlasím.
Maďarština je u hodně programů, zejména filmových. Obsah filmů tam vůbec není, nebo je mad´arsky. Na tu patlaninu nemám. To se ale nikde předem nedovíte. Mám s nimi smlouvu na 24 měsíců, ale budu ji rušit i za cenu sankce. Nikomu FreeSAT nedoporučuju. A zákaznická linka ? Automat vás točí pořad dokola. Když se dovoláte, nikdo to 10 min nebere a všechno si platíte !!!!! Je to u nich levné, ale nestojí to za nic.

FreeSat je hrozná volba. Reklamy v Maďarštině nebo Rumunštině, nejde nastavit nikde obsah pořadu. Každý den mi "zamrzá "satelit a sám se restartuje-opravdu to trvá denně. Při každé bouřce vypadne signál a to né jen HD programy. Nejde nic nastavit, uspořádat. Frčí mi na tom 2 tv salší televize jsem si nechal udělat příjem přes Internet (starnet ) a spokojenost. Absolutně se nedá dovolat na mechanika od FreeSat. Volaj jsem mu aspoň 10x bez odezvy. Buď měl obsazeno, nebo nebral tel. Takže za mě Již nikdy- špatná volba.