Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LED pásik (regál pod prúdom)

Dobrý deň, namontoval som si na 4 police kovového regálu v garáži LED pásiky. Všetky komponenty od trafa, pásikov, káblov... Som kupoval v autorizovanej predajni. Po dokončení inštalácie som ešte upevňovať káble a ťahal som ich po zadnej časti regálu aby ich nebolo vidno. Keď som sa ramenom oprel o konštrukciu regálu, cítil som mračenie. Šiel som po skusacku a regál bol pod prúdom. No neviem odkiaľ to môže byť. Všetko je zaizolované, dôkladne som prelepoval časti kde som pajkoval izolacnou páskou.

Nemal niekto podobný problém? Neviete mi niekto poradiť? Nestačilo by regál uzemnit?

Ďakujem za každú dobrú radu.

S tou skusackou mate pravdu. Skúšal som použiť otcovu a tam sa vôbec nerozsvieti. Takže len pre vlastnú spokojnosť to uzemnim a ďalej už neriešim.

Každopádne Ďakujem veľmi pekne za váš čas a postrehy páni. Prajem pekný zvyšok nedele.