Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolo Phil Roggers

Dobrý den! nevíte prosím někdo,kdo vyrábí kola Phil Roggers?,na netu není absolutně žádná informace,že by
nějaký americký výrobce? opacit@seznam.cz

vyrába,resp.montuje sa to v Edelsbachu v Bavorsku,v podstate sú to lacné výrobky obvykle určené na predaj v obchodných reťazcoch,podstatu výrobkov tvoria štandartdné diely od Shimano,rámy obvykle signované ako Rudi Altig,či sa jedná o skutočného výrobcu,ťažko povedať....