Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolo Phil Roggers

Dobrý den! nevíte prosím někdo,kdo vyrábí kola Phil Roggers?,na netu není absolutně žádná informace,že by
nějaký americký výrobce? opacit@seznam.cz

Podle všeho levný čínský noname výrobek, nalepí na to značku podle požadavků.

Phil Roger's Räder sind BILLIGE Produkte eines Großhandels für Zweiradgeschäfte. Auch wenn die Ausstattung für reduzierte 550 Euros gut ist, würde ich lieber auf einen etwas wertigeren Hersteller setzen. Schau mal bei Cube, Focus oder Stevens; die machen auch Crossbikes und da bekommste für 800 Euro auch vergleichbares oder besseres.

https://www.mtb-news.de/forum/t/kennt-einer-phil-roggers.55720/

vyrába,resp.montuje sa to v Edelsbachu v Bavorsku,v podstate sú to lacné výrobky obvykle určené na predaj v obchodných reťazcoch,podstatu výrobkov tvoria štandartdné diely od Shimano,rámy obvykle signované ako Rudi Altig,či sa jedná o skutočného výrobcu,ťažko povedať....