Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak propojit síťovou dvojlinku?

Kočka nám překousala síťovou dvojlinku od stojací lampy (potvora, není to poprvé co musím tyhle problémy řešit, asi si z ní - z té kočky - udělám ledvinový pás). Jak jsem se koukal na tu lampu, vyměnit celý kabel od žárovky asi nedestruktivně nelze, musím řešit nějaké, pokud možno nenápadné, ale bezpečné připojení pahýlu co kouká z lampy k novému kabelu. Napadlo mne, jestli by se to nedalo řešit takovýmhle konektorem
https://www.gme.cz/sitove-napajeci-mini-konektory
ale co mi nabízeli v qelbech, na kabel je jen samice, samec je jen v provedení na panel. Možná bych mohl použít síťové konektory k PC, u nich existuje samec i samice na kabel, ale rád bych něco menšího, nenápadnějšího.

Nevíte o něčem malém, bezpečném, dostupném?

Pokud jde o "pahýl" u lampy, pak se mi jeví průchozí vypinač trochu "kách". A uvedený konektor v odkaze není na straně "samce" na šňůru, ale pouze na panel. Takže jak bude zajištěno krytí spoje?:-|
Můj osobní názor a řešení. U ručního nářadí a el.spotřebičů, u kterých se s přívody manipuluje, zastávám jednoznačně názor, že by měl být pohyblivý přívodní kabel "šňůra" vyměněn. U svítidla, které je ale baz častého pohybu, bych toto řešil opravdu pouze odborným propojením pájenými spoji a kvalitním zaizolováním smršťovacími bužírkami.
Spoje vodičů provést vzdáleně od sebe cca 1,5 cm, smotat licny a proletovat. Ty pak izolovat tenkou smršťovačkou každý samostatně a přes oba izolované spoje další smršťovačku na celou dvojlinku. A to dvojnásobně. A z hlediska spolehlivosti a bezpečnosti, spoj bude lepší než původní izolace vlastní dvojlinky. Poznámka - a to jsem bývalý RT elkektro.:-D
A pokud je ta kočka taková potvora, tak na přívod navléct, před provedením spojení, v kritických místech, třeba i plastovou hadičku, nebo trubku. A pak ať si potvora "žužlá", to určitě neprokouše. Nebo to lehce natřít feferonkovou pastou a otřít. To ji také odradí.:-D
P.S. To jsou vlastní zkušenosti. Koček cca 8.:-(