Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaseknuta rucna brzda felicia

caute, vcera som normalne zatiahol na felicii rucnu brzdu a dnes mi nejde ani za nic dat ju dolu... dal som dole aj ten sedy plastovy kryt skusil uvolnit sroby a srobovakom pohybat ale bez vysledku proste s nou nejde hnut... skusal som aj rozbehnut auto ci to nepomoze ale ani s nim nehlo iba sa triaslo... tu je aj fotka rucnej a fotka aj toho cudlika ako maximalne sa da stlacit ci aj tam neni problem... nejake rady prosim vas?

https://ctrlv.cz/asIB

https://ctrlv.cz/xP7V

loading...

Za ručnou pákou, pod plastom, sú dve kontra štelovacie matky napojené na dve lanká vedúce k zadným brzdám. Tie utiahni alebo povoľ. (tuším sú nutné 2x vidlicové kľúče 10-ny)

Situácia je divná, lebo prasiatka na zadných bubnoch by mali odskočiť zo zubov ak dupneš pri nakopnutom motore, pri posilovači, na nožnú brzdu a zároveň pritiahneš a povolíš ručnú brzdu. Lamely sa uvoľnia, ak cukneš s ručnou brzdou.

----sú dve kontra matky oproti sebe čelne postavené k pevnému metalu.

Lanko je spletené, oceľové, na konci zablendované.

Main Gááát, ako vreští z rozkošne zošpúlenými perami v porno zábere luxusne nastoknutá herecká hviezda s pochopením, o čo sa konečne rejžovi jedná.