Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaseknuta rucna brzda felicia

caute, vcera som normalne zatiahol na felicii rucnu brzdu a dnes mi nejde ani za nic dat ju dolu... dal som dole aj ten sedy plastovy kryt skusil uvolnit sroby a srobovakom pohybat ale bez vysledku proste s nou nejde hnut... skusal som aj rozbehnut auto ci to nepomoze ale ani s nim nehlo iba sa triaslo... tu je aj fotka rucnej a fotka aj toho cudlika ako maximalne sa da stlacit ci aj tam neni problem... nejake rady prosim vas?

https://ctrlv.cz/asIB

https://ctrlv.cz/xP7V

loading...

Nastartovat, šlápnout na brzdu a přitom co největší silou zatáhnout nahoru, třeba oběma rukama a stlačit ten čudlík. Při včerejším parkování jste mohl zatáhnout o trochu víc než jindy, skočilo to na další zub, ten je třeba mírně orezlý a už se tomu nechce dolu.

Za ručnou pákou, pod plastom, sú dve kontra štelovacie matky napojené na dve lanká vedúce k zadným brzdám. Tie utiahni alebo povoľ. (tuším sú nutné 2x vidlicové kľúče 10-ny)

Situácia je divná, lebo prasiatka na zadných bubnoch by mali odskočiť zo zubov ak dupneš pri nakopnutom motore, pri posilovači, na nožnú brzdu a zároveň pritiahneš a povolíš ručnú brzdu. Lamely sa uvoľnia, ak cukneš s ručnou brzdou.

Těmi matkami nastavujete, na kterém zubu bude ruční brzda zabírat. Utahováním snižujete, na kterém zubu to bude brzdit, povolováním naopak. Nastavte to tak, aby to plně brzdilo tak na 5-6 zubu. Při manipulaci s těmito matkami si většinou musíte lanko podržet kleštěmi, vše s citem, je to jen lanko:-)

----sú dve kontra matky oproti sebe čelne postavené k pevnému metalu.

Lanko je spletené, oceľové, na konci zablendované.

Main Gááát, ako vreští z rozkošne zošpúlenými perami v porno zábere luxusne nastoknutá herecká hviezda s pochopením, o čo sa konečne rejžovi jedná.