Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zařízení vydávající požadovaný zvuk

Zdravím dobří lidé. Vytvářím repliku zbraně a přestože nic nestřílí, rád bych do ní "vložil" imitaci zvuku výstřelů. Mám k dispozici 18V akumulátor napájení a celkem velký prostor uvnitř. A potřeboval bych, aby to šlo aktivovat podržením tlačítka spouště. Cenově bych se rád držel při zemi. Něco jednoduchého co splní můj požadavek? Co by se dalo použít? Laicky řeknu reproduktor s pamětí, ale zda se něco takového vytváří?
// a taky by mělo být dostatečně hlasité čím víc tím líp

Dobrý den, mám další patrně blbý/neznalý dotaz z mé strany. Nejsem si jistý, zda dobře rozumím datasheetu mp3 modulu ohledně napájení baterií.
"There are also solder terminals for connecting a 3.7V lithium battery pack. The battery terminals can handle up to 5.5V DC."
Znamená to tedy, že můžu použít jakoukoliv baterii do 5.5V nebo jenom 3,7V li ? Díval jsem se, že ta 3,7 li s vyvedenýma drátama bude problém u nás asi sehnat, jedině z číny. Můžu použít třeba tuto baterii VARTA 4,5V zinkouhlikova-baterie-varta-longlife-typ-plocha-4-5-v-2700-mah.k614386 nebo je problém, že není Lithium, ale Zinko-uhlíková?