Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sifonove bombicky

Dobrý deň,

Dajú sa ešte niekde kúpiť klasické sifónové bombičky na CO2 do takých tých sklenených, drôtom opletených nádob ? Jednu takú mám a chcel by som na záhradu aj tie bombičky.

Během čtyř vteřin i s napsáním dotazu mi Google vydal tuhle adresu: Košice - Rosler - Domáce Potreby - OC CASSOVIA, momentálně skladem 1ks balení 10 bombiček 8g CO2, cena Cena s DPH: 4,40 €. Jestli mají i na výměnu už si zjisti sám.