Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vibrační čerpadlo+tlakový spínač

Zdravím
Mám dotaz. Lze spojit 1f vibrační studniční čerpadlo(darling) a 3f tlakový spínač? Pokud ano, bylo by možné jednoduše nastínit, na kterou fázi, nebo prostě jak to zapojit?
K tlakovému spínači nemám žádnou dokumentaci. Jsou na něm pouze napsány "motor" a tuším, že nápis LINE(nemám ho ted po ruce, mám ho na chatě...). Oba nápisy jsou u 2 krát po třech kontaktech. Typ a značku spínače taky momentálně nevím. Prostě mě to dnes napadlo a na chatě budu až za 2 týdny....

Mám expanzku a tyto 2 komponenty. A taky mám v hlavě jistý kutilský nápad(asi žádná revoluce to nebude), se kterým bych se chtěl trochu popasovat sám.

děkuji

Jednofázové čerpadlo sa dá zapojiť na trojfázový tlakový spínač.Zapojíte len jednú fázu,napríklad uprostred pripájania.Ostatné ostanú nepripojené,že sa budú spínať ostatné kontakty je nepodstatné,lebo nebudú zapojené.Otázkou je,či tlak čerpadla dosahuje nastavený vypínací tlak tlakového spínača.