Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pubert VARIO 55P

Zdravím,
nemáte někdo zkušennost s půdní frézou Pubert VARIO 55P oproti VARI? Jak to funguje, poruchovost, díly, atd...
Díky

Je pravdou,že vari má šnekovú prevodovku na rotovátor,hore uvedený odkaz na vari,tak je tam zobrazená prevodovka pre kolesa,nie na rotovátor. Dnes si dáva vari robiť veci do Číny,tak neviem aká je to kvalita.Doma mám od roku 1992 vari systém aj s rotovátorom,používaný bol až-až a vo všelijakých typoch pôdy.Porucha sa na ňom zatiaľ nevyskytla,len občas vymením prevodový olej.