Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TOOLSON PRO-AS 18 NABÍJEČKA

Nechal jsem na sluníčku nabíječku nabíjet baterii.Po chvíli jsem zjistil že nesvítí dioda vypnul z eletriky nechal vychladit.Proměřil jsem proud do trafa jde ale z trafa ne.Prosím poradte mi jak nabíječku opravit nebo kde jí koupit

Má ta nabíječka pojistku?
Kde jsi přesně měřil vstup a výstup z trafa? Přímo na trafu nebo na vstupu a výstupu nabíječky?

Jinak tyhle nářadí většinou dělá firma stejné a branduje je pro různé firmy (různé značky). Pak se liší , trochu tvarem, ale velikost akumulátoru a konektory nabíječky mají stejné. Koukni třeba sem:
https://www.conrad.cz/akumulatory-pro-naradi.c0501070
a zkus najít stejný akumulátor (stejné kontakty, napětí, velikost) a podle něj pak jdi po nabíječce.