Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sháním materiál válcového tvaru

Zdravím kutily! Potřebuji poradit kde koupit nejvhodnější konstrukci tvaru hladkého válce, bez ohledu na účel a materiál, ale s ohledem na cenu a velikost. Měl by to být z něčeho pevnějšího co se nepromáčkne. Budu do toho taky vrtat, šroubovat, atp.
1. Průměr 160mm, délka -+500mm
a 2.
průměr +100mm, délka -+400mm.
Napadly mě pouze trubky či roury př. odpadní, pvc se zátkama, kouřovody (drahé a ne moc vhodné) a nebo pivní soudek :D (nevhodné, tenká a nepevná stěna).
Nenapadne vás takhle něco co se dá celkem levně koupit a posloužilo by? Děkuji

kromě odpadových trubek se koukni i po zbytcích "špulek" po kobercové metráži - minimálně ta míra 100+ mm by neměla být problém. Bývají vyrobeny z tvrdého papíru/lepenky, který lze běžně opracovat vrtáním a řezáním a jedná se o odpad, tudíž by se měl dát sehnat zdarma.