Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojka jde ztuha

Ahoj,, Mám potíže se spojkou- bylo to takto:

1) výměna pneumatiky na zadní straně nalevo za spolujezdcem (píchl jsem)

2) zalomené šrouby kvůli špatné montáži kola

3) výměna celého náboje

4) odpojení zadní brzdy

5) připojení zadní brzdy (po 2 týdnech stání na heveru)

6) odvzdušnění brzd

7) dolití brzdové kapaliny, protože tam žádná nezbyla

8) spojka řadí ztuha (zařadím téměř všechny rychlosti velice ztěžka, zpátečka nejde zařadit vůbec) - spojkový pedál jde strašně lehko sešlápnout

9) nemohu najít ventil pro ovzdušnění spojky u Fiat Bravo II (198) 1.9 Multijet 2008, baterka sundána, pod ní jsem nic nenašel, stejně tak zespodu, když jsem dal auto na hever...

Napadá ještě něco někoho prosím ? ? ? ?

Moc díky.

Pošahané synchrony prevodovky - uvažujem, hustý olej v prevodovke z ruského Zilu namiesto 75W-90 prípadne detto SAE, len ozn. ako hypoil 75W-90. Zhrdzavené, zoxidované šecko kam oko dovidí, ucho dopočuje, hmat ucíti, šiesty zmysel zavetrí.