Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s karburátorem

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Mám na babetě 207 tento karburátor. Z ničeho nic přestal dávat benzín. Hledal jsem trysku s otvorem, jak to pamatuji z pionýra, ale nic jsem nenašel. Jsou tam jen šrouby bez jakéhokoliv otvoru.
Poradíte mi, čím to může být a kde popřípadě trysku hledat?

Díky

Karel

Čemuž by odpovídalo to, že v nabídce náhradních dílů jsou trysky pro karburátor Jikov a žádná pro karburátor DelOrto. Jediné co by mi trysku připomínalo je "průtokový šroub" DelOrto, podobně vypadala tryska na mopedech Sadion...

Než bych to sáhodlouze popisoval odkážu tě na web prodejce karburátoru, je tam vyfocena jak tryska Jikov tak onen průtokový šroub. Je to opravdu diametrálně odlišné. A ano, u mopedů Stadion tryska vzdáleně onen šroub připomínala. Špatný překlad nebo název mě taky napadl. Nejlepší rada tu už padla - dotázat se v onom obchodě.