Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha nechat parkety nebo vytrhat a dát desky.

Dobrý večer, poradí mi někdo. Bydlím ve starém cihlovém domě, v pokojích jsou parkety přitlučené na prknech mezi prkny jsou mezery a v nich nějaký zásyp bordel. Prkna jsou pak přitlučena na trámech asi. Parkety mají mezery vržou některé se houpou. Napřed jsem je chtěla nechat opravit, jenže to udělal soused a po půl roce je na tom tak jak byl před opravou. Říkal ,že už by to neudělal. Přemýšlím o Vinylu lepeném. Ptala jsem se několika firem a nevím. Každý říká něco jiného. Někdo parkety vytrhat a dát dvě vrstvy desek. Druhá firma parkety nechat a dát jednu vrstvu desek. Nechci zbytečně utrácet za vytrhání a dvoje desky. Ale bojím se ,aby ty parkety nevrzali a nezvedali se když tam zůstanou. Předem děkuji

Dobrý den, to samé jsem řešil v loni v bytě. kde je zřejmě hurdový strop suterénu ( podlaha místností) trámy, prkna, parkety. Vrzali už strašně a byli mezi nimi spáry, ale podlaha byla rovná.Dal jsem na parkety mirelon 3mm, osb desky - pero, drážka. Vruty délky, aby prošli osb, parketou až do prkna pod parketami. Vrutů jsem dal dost. Za rok používání jsem se s vrzanim už nesetkal. Oprava za rozumný peníz a v tomto případě zcela bez problémů.