Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký vybrat LED reflektor na osvětlení parkovacího místa před domem?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte zkušenost s LED reflektorem. Potřebuji následující parametry:

1. senzor zapnutí reflektoru při pohybu (detekce do 10 metrů)
2. nastavení zapnutí soumraku (tedy aby se nezapínal přes den, ale jen za tmy)
3. nastavení časovače (tedy doba jak dlouho bude svítit)
4. nevím, jakou watáž vybrat... bude stačít třeba 50w? Jedná se o osvícení dvou parkovacích míst
5. Jakou vybrat teplotu barvy? Více než 5000 kelvinů?
6. Zapojení do zásuvky na 230V
7. Vybírat nějaký odolnější? Se speciálním krytím?

Díky moc za rady :-)

Stačí, osvetlí na vzdialenosť 20 bm. Len si musíš priladiť čidlá. Tieto novšie reflektory majú iba dve plastové "ladítka" . Citlivosť na pohyb telesa, aby sa nespínal pri hárajúcich sa kočkách a psoch pobehujúcich na ulici a na vonkajší osvit (stmievanie).

Prikrývaj si čidlo dlaňou, potom si počkaj na vonkajšie zotmenie a dolaď spínanie podľa potreby.