Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa takto olupe lak na aute?

Vcera som po dvoch tyzdnoch doviezol auto z opravy od znameho, ma doma malu dielnu. Bola uz tma, vecer som si nic nevsimol a rano bola na celej kapote namraza.

Cely den auto parkovalo na parkovisku, vecer pozeram a neskutocne flaky na kapote + maly flak na lavom blatniku + maly flak na lavych dverach.

Pytal som sa znameho, tvrdi, ze o nicom nevie, ze si tiez nic nevsimol.

Takze sa pytam, co moze sposobit taky olupany lak? Velky mraz a nekvalitny lak? Ano, boli teraz posledne dva tyzdne velke mrazy. Alebo sa na to vylialo nieco? Alebo mi to niekto na parkovisku polial nejakou zieravinou? Proste, co moze sposobit taketo poskodenie?

Mě se můj pracovní vůz Passat b4 začal loupat teď. po 19 letech v garáži parkuje 2 roky venku a zestarnul za 2 roky o 100 let. Před tím lak v pohodě a teď fleky oloupaného laku. Ale vzhledem k věku a 500tis.km. To nemá cenu řešit. I když ho mám za odvedenou práci bez problémů rád.