Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PENNY - nájezdy na auto

Ahoj, právě prodávají v řetězcích Penny marketu nájezdy na auto, tuším že 555,-/kus. Měli by udržet každý 1t, ale když jsem se na ně koukal, nepřišli mi nějak extra odolné, už jen na pohled ty sváry nevypadaly moc dobře. Nemáte náhodou někdo s těmito nájezdy zkušenosti? Mám starýho passata B5, pohotovostní hmotnost je cca 1700kg, tak proto mám obavy...

Podobné nájezdy měl kdysi dávno kamarád a najel na ně s C4.
Všechno drželo. I zalezl pod auto, zjistil, že si vzal špatný klíč a vylezl zase ven.
Když byl venku, jeden nájezd zapraštěl a během vteřiny bylo kolo dole.
Ač ateista, křižoval se ještě půl hodiny po tom.
Poučení je takové - že i když člověk vyjede na nájezdy, tak bez dodatečné podpory pod to rozhodně nesmí vlézt. A je úplně jedno, co za nájezdy má.

No já jsem si nájezdy vyrobil.Už jenom ohledně stability a skutečné pevnosti.Něco podobného jsem také zanamenal a když jsem prohlídl ty svary jak to je lepené a ne svařené tak to mě hlava nebrala.Jestli to jsou ta nájezdy svařené z těch vinglů tuším č.40 a nájezdová rampa jen tak hala bala s příčnými úhelníky tak jste kaskadér.Nechte si je raději u zámečníka vyrobit.Neriskujte.

Tak jsem je dneska v Penny viděl a moc bytelně fakt nevypadají.I když asi tu váhu unesou,jinak by si to výrobce netroufal nabízet a kdyby to kdekoliv někoho zabilo nebo zmrzačilo,už by to EU dávno označila za nebezpečný výrobek a prodej zakázala ve všech zemích.Jinak zřejmě ty samé budou mít od čtvrtka v Kauflandu za 499 korun,čili se dá i ušetřit.A když už to používat,tak bych to pro jistotu zevnitř vyztužil nějakými dřevěnými hranoly,aby to nemohlo povolit.