Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PENNY - nájezdy na auto

Ahoj, právě prodávají v řetězcích Penny marketu nájezdy na auto, tuším že 555,-/kus. Měli by udržet každý 1t, ale když jsem se na ně koukal, nepřišli mi nějak extra odolné, už jen na pohled ty sváry nevypadaly moc dobře. Nemáte náhodou někdo s těmito nájezdy zkušenosti? Mám starýho passata B5, pohotovostní hmotnost je cca 1700kg, tak proto mám obavy...

Tak jsem je dneska v Penny viděl a moc bytelně fakt nevypadají.I když asi tu váhu unesou,jinak by si to výrobce netroufal nabízet a kdyby to kdekoliv někoho zabilo nebo zmrzačilo,už by to EU dávno označila za nebezpečný výrobek a prodej zakázala ve všech zemích.Jinak zřejmě ty samé budou mít od čtvrtka v Kauflandu za 499 korun,čili se dá i ušetřit.A když už to používat,tak bych to pro jistotu zevnitř vyztužil nějakými dřevěnými hranoly,aby to nemohlo povolit.