Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mycka AEG 6081 a porucha C3

Zdravim vsechny. Potreboval bych poradit s nasledujici vadou mycky. Po spusteni programu mycka normalne meje a cca ctvrt hodiny pred koncem vyhodi poruchu C3. Po rozebrani jsem vycistil labyrint horkou vodou a myslim, ze dobre. Kdyz jsem spustil myti, tak pred vyhlasenim uvedene poruchy zacala vytekat voda proudem z prepadove hadicky labyrintu, ktera vypousti vodu do zachytne vany s plovakem. Tam by se nemela v zadnem pripade dostat a tak me zajima, v cem by mohl byt problem, ze to tece z toho prepadu labyrintu. Vodu z myci vany mycky to odcerpa. Dik za rady a tipy.

ahoj taky mam mycku teto znacky trochu starsi ....a taky mi ukazuje chybu c3 ..nejde ani restartovat nic kdyz ju vypnu i tak jede jako by chtela umyvat nadobi ani tablety mi to nevzalo ...myslim podle teploty ze mi natekla jen studena voda ...nadobi neumyt ....mycku jsem musela vypnout ze zasuvky aby i presto vypnuti tlacitek nehucela ..muze nekdo pomc???