Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Octavia 1.6 tdi

Prosím jaké máte názory na tyto octávie a hlavně motory 1.6 tdi rok 2011 a 2014 rok výroby a jsou z Německa. Mají najeto kolem 200 t a druhé 170 t. Děkuji za názory.

Záleží do čeho by jsi potřeboval jít, něco většího, nebo menšího? Rád se rychleji svezeš? Rozpočet?
Chceš asi novější auto, tam se těžko hledá povedená atmosféra. Sám nechápu, proč se od atmosfér upustilo a dělají se motory do sekaček s turbem....