Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr protahu

Zdravím kolektiv, nevím si rady s výběrem protahu, mám Jaromu 40 ale chtěl bych něco menšího, budu na tom protahovat dvoumetrové palubky o síle 1.5 cm a 5 cm široké, měsíšně do 50m2. Jaromu trápit nechci, spíš bych to viděl na něco menšího, třeba i přenosnýho jako je Dewalt, atd. Uměl by mě tady někdo poradit. co vybrat.Díky za každou informaci.

Nejde mi tak o cenu, ale aby to splnovalo mé požadavky. Budu na tom také protahovat 4mm péra, a dělat to s tou Jaromou, to teda nevím. Recenze na tyhle menší stroje jsou dosti negativní ( jak přenosné tak ty 20 -30 cm ). Proto vás prosím o radu, do kterého stroje jít ( název )