Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetová TV - zkušenosti?

Zdravím, poslední dobou máme problémy s pozemním vysíláním DVB-T. Nechci pořizovat žádnou satelitní TV. Začal jsem tedy koukat po internetových TV. Připojení k netu máme pomocí místní wifi, ale dostatečné. Narazil jsem na tyto:

Lepší.tv
Kuki.tv
Digi.tv
O2.tv
Sledovanitv.cz

Máte s těmito nějakou zkušenost? Mě se z nich nejvíce zamlouvá Lepší.tv. Díky za každý příspěvek.

více než rok mám lepší.tv 199 kč/měsíc kde se dá sledovat jen na jednom zařízení (platforma sledovaní pomocí netu)
ale tenhle měsíc jsem přešel na skylink 239 kč/měsíc (základní balíček), mohu sledovat na satelitu, a potom ještě asi na 4, nebo 5 zařízeních jako mobil, tv box, počítač, což využíji

ještě dříve jsem mel digi satelit, ale ten měl špatnou kvalitu obrazu při bouřce, a poslední dobou podražil, a za službu kde mohu sledovat satelit přez net kdekoliv se muselo připlácet

narozdíl od skylinku kde to mám vše včetně zařízení

u digi sem si musel platit za pronájem se-to-boxu

ale stejně lepší.tv měla propracovanější tv průvodce, kde navazoval po skončení pořadu automat. další program, ale pořad měli nějaké technické problémy