Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetová TV - zkušenosti?

Zdravím, poslední dobou máme problémy s pozemním vysíláním DVB-T. Nechci pořizovat žádnou satelitní TV. Začal jsem tedy koukat po internetových TV. Připojení k netu máme pomocí místní wifi, ale dostatečné. Narazil jsem na tyto:

Lepší.tv
Kuki.tv
Digi.tv
O2.tv
Sledovanitv.cz

Máte s těmito nějakou zkušenost? Mě se z nich nejvíce zamlouvá Lepší.tv. Díky za každý příspěvek.

Máme již několik let televizi (i internet) od O2 a celkem spokojenost. Televize se neseká a na výběr je okolo 60 kanálů v základu (něco jsou blbosti, který snad ani člověk v životě nepustí). Technická podpora také OK. Porouchaný set-top-box nám vyměnili do 2 dnů. Jsou i celkem ochotní.

Měl jsem se starší TV podobný problém, na chatě v kopcích, se špatným signálem DVB-T. Anténu jsem měl "síto" + předzesilovač, zisk cca 25 dB. Skoro nic jsem nemohl chytit. Tak jsem pořídil satelit.
Nyní jsem ale koupil novou LG a na stejnou anténu mi běží, na stejném místě, na DVB-T, skoro všechny základní programy, co dříve pouze na satelit. Jsou velké rozdíly v citlivosti dekodéru TV.
Doporučoval bych Ti, dříve než "půjdeš" do int. TV, odzkoušet novou TV na dobrou anténu s předzesilovačem. Anténu doporučuji to "síto" s předzesilovačem a TV určitě již s dekodérem rovněž pro DVB-T2.
Dobrou zkušenost mám, v mém případě, s LG.
Pokud TV koupíš na e-shopu, máš ji možnost, v případě že ti nebude vyhovovat, bez udání důvodů vrátit do 14-ti dnů.
Takže možno bez problémů vyzkoušet a pokud nevyhovuje, vrátit. Dobré je to třeba na e- shopu "Okay" a v případě že nevyhovuje je možno vrátit na místní prodejně "Okay". Pokud ji ale koupíš přímo v prodejně - "kameňáku", tak Ti ji zpět nevezmou!!! Už jsem to tak také řešil a bez problémů vrátili peníze. Doporučuji pouze zachovat originální obal.

více než rok mám lepší.tv 199 kč/měsíc kde se dá sledovat jen na jednom zařízení (platforma sledovaní pomocí netu)
ale tenhle měsíc jsem přešel na skylink 239 kč/měsíc (základní balíček), mohu sledovat na satelitu, a potom ještě asi na 4, nebo 5 zařízeních jako mobil, tv box, počítač, což využíji

ještě dříve jsem mel digi satelit, ale ten měl špatnou kvalitu obrazu při bouřce, a poslední dobou podražil, a za službu kde mohu sledovat satelit přez net kdekoliv se muselo připlácet

narozdíl od skylinku kde to mám vše včetně zařízení

u digi sem si musel platit za pronájem se-to-boxu

ale stejně lepší.tv měla propracovanější tv průvodce, kde navazoval po skončení pořadu automat. další program, ale pořad měli nějaké technické problémy