Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplovodní krbová vložka z druhé ruky

Dobrý den,
Mám možnost koupit teplovodnou krbovou vložku Edilkamin IDRO 50 za méně než polovinu (15 tisíc) ceny nového.
Podle slov prodávajícího nebyl nikdy použit (nerealizovaný projekt) a prodává ho tak jak jej zakoupil včetně návodu k montáži..
Foto níže.

S přihlédnutím k tomu, že jsem pro tento typ dlouhodobě rozhodnut (mj. nejprodávanější k. v. v evropě), jsou tam nějaká reálná rizika, proč se tomu raději vyhnout a koupit nový?

Děkuji vám za názory.

[idro_50.jpg]

Děkuji vám všem za názory...

nerady:
Bohužel je to přes inzerci a velmi daleko, takže musím vzít za vděk poskytnutými foto.
Přesto se zeptám: pohledem do připojovacích otvorů na vodu zjistím konkrétně co? Jen připomenu, že k. v. je podle slov prodejce dosud nepoužitá...

rokator:
Ano vím, že ji máte.. psal jste to ve starších příspěvcích tady a dost mne převědčili k pořízení. ;-)
Ona se prodává v provedení s ochlazovací smyčkou (o dost dražší) nebo bez ní. Máte kterou?
A čerpadlo nebo samotíž? krb chci instalovat do patra, ale střecha je si myslím dost vysoko (účinná délka komína je tuším min. 5 metrů ?)...