Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co se stane po osvícení koloidního zlata?

zajímalo by mě, co se stane s koloidním zlatem, pokud na něj bude působit světlo, protože na wikipedii čtu

Roztok je potřeba chránit před přímým světlem, musí být v neprůsvitné nádobě. Roztok by se také měl uchovávat při stabilní teplotě.

dtt teplota

Človeče, už aj zlato? Poznám koloidné striebro takmer na všetky neduhy v tele, či v studni s vlastným zdrojom vody.

Zrejme sa molekuly zlata zdrcnú pod ostrým, jagavým svitom luny, prechádzajúcej za jasnej oblohy cez oblôčik do skromnej světnice.

No jo, v tom prípade žiadam niečo atraktívnejšie, účinnejšie, koloidnú platinu určenú výhradne pre celebrity. Pripadne vzácne koloidné Untripentium s protónovým číslom 135, ktoré by v správnom dávkovaní vyriešilo nielen problém s nevyliečiteľnými chorobami, hladom a nezamestnanosťou ľudskej rasy, ale nesmrteľnosť tela a ducha.

roztokom je demineralizovaná voda,ktorá sa vplyvom priameho svetla môže velmi rýchlo znehodnotiť/riasy,sinice,baktérie/,koloidné zlato na rozdiel od striebra nemá žiadne antibakteriálne,dezinfekčné ani fungicídne účinky,takže vplyvom svetla,príliš sa meniacej teploty môže za určitých okolností dôjsť k velmi rýchlemu znehodnoteniu celého roztoku,v tme a pri stálej teplote sa to dá eliminovať.....