Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plamínek v karmě nechce chytnout

Zdravím,
máme problém s karmou, zhasl plamínek a nechce znova chytnout, tak by mě zajímalo zda se to dá vyřešit bezpečně nějak podomácku, nebo je potřeba zavolat plynaře? Klasicky se namáčkne a pootočí kolečkem, plamínek se objeví, chvíli se má kolečko držet namáčknuté, jenže jak to pustím tak zhasne. Sítko vyčištěné je, to se dělá mezi prvními pokusy.

Mora Top Vega 10 Max

Ak to je ešte pravek s bimetalom ohrievaný večným plameňom, pridaj skrutkovačom céres, možno bimetal dotlačí kontakt, nevypne sa plyn.

Však naznač, typ, rok výroby, nájde sa spriaznená duša, ktorá podá odbornú radu.

Lezú z vás podstatné údaje, ako z chlpatej deky. Človek si myslí, že dotazy sem kladie umelá inteligencia z nudy, aby reč nestála.

V přívodu plynu k plamínku je pod jednou matkou redukce - takový klobouček s dírkou. Ta může být ucpaná ze strany proudu plynu. Zkus ji profouknout, případně VELMI LEHCE prošťourat. Plamínek potom bude zase normálnš veliký a ohřeje bimetal, který udrží plyn otevřený.