Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blikajuce ziarovky

ahoj, mam problem s elektrikou, v celom dome nam blikaju ziarovky, potom sa rychlo pokazia, vsetky su led a neviem, kde by mohol byt problem.... v skrini som podotahoval, co som videl, ale bude sa musiet otvorit asi, ze?

To sice ano, ale aspoň já to pochopil tak, že ty žárovky blikají, když jsou zapnuté. Ve tvých výsledcích hledání (kdyby ses na ně kouknul) se řeší blikání vypnutých žárovek! Ono blikání zapnutých žárovek není vlastnost (běžná u vypnutých žárovek) ale vada zřejmě rozvodu...