Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlášení výpadku proudu

Dobrý den, nevíte náhodou, zda existuje nějaké zařízení např. do zásuvky, které mi pošle SMS, když na chatě vypadne proud? Jde mi o to, že tam přes týden nejsem, ale jede tam lednička s mrazákem. Kdyby se prohnala bouřka a vyrazilo to jistič, tak bych to rád věděl. Už se mi to stalo. Nejlépe, kdyby náhodou nebyl vyražený jistič ale jen spadlé větve na drátech a znova to nahodili, tak abych to také věděl.
Díky

Jedine mna napada lacny alarm so sim kartou s nulovym pausalom a zaloznou bateriou. Mam nieco podobne, ked vypadne napajanie alarmu, prepne sa na bateriu, a posle SMS Power off, pri zisteni dodavky napajania zo siete zasle power on. Navyse by tu bola pridana hodnota v podobe alarmu.

Připojit JA GD-04K + záložní baterie v krytu. cca 4000Kč
nastavit, možnost 2 výstupů a 4 vstupů
Na chatu ideální třeba na spínání bojleru a podlahovky před příjezdem.
vstup, relé je připojeno na sít pak do vstupu- hlídá se napájení
Výstup použít stejně (relé, stykač)
Napájení GD 12Vdc (tak zálohovaný zdroj 230/12V) nebo jednodušší zdroj 12V a pack dvířka.