Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Olej do motorové pily

Dobrý den.
ráda bych se poradila, je-možno bez problému použít pro mazání řetězové elektrické pily (starší Narex)
použít motorový olej Madid super nebo Trysk super, ještě starý značky PP. Samozřejmě nepoužité.
Možná se dané už nevyrábí, nebo jmenují jinak. Nebo je nutné koupit speciální olej, tedy vím, že není dobrý eko.
Díky.

Tak také jsem se snažil používat Eko.Ale protože řežu tak nějak 2x až 3x do roka tak konkrétne Narexku jsem tímto totálně zabetonoval.A dalo to dost práce to vyčistit.Ale pumpa mazání je opravdu jednoduchá a tak tam leju zásadně olej vyjetý.A poklud se jedná o ekologii tak to dřevo řežu tak aby to stříkalo na podložku z igelitu kterou potopm ekologicky likvidují ve sběrně.V Homelitce také používám levný olej ze starých zásob strojní.nebo motorový .A protože už do lesa nechodím tak mě ekologický olej může být ukradený.