Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škoda autoradio Blues

Ahoj potřeboval bych pomoc.
Mám Rapida s autoradiem Blues ale jelikož je auto v základní výbavě tak vstup AUX v autě chybí nic méně po vytažení rádia jsem
si všiml štítku na kterém jsou popsané piny a zrovna 3 piny jsou pro AUX.
Na tyto piny jsem tedy připojil konektor s Jackem na druhém konci a tady se dostávám k problému který mám.
Když zmáčknu tlačítko Media tak mi to spustí akorát CD po druhém zmáčknutí kdy by mě to mělo hodit na AUX-in se neděje nic.
Je někdo kdo by věděl co dělám špatně nebo v čem je chyba či jak na to ?

Tady přikládám pár fotek

S největší pravděpodobností. Jen převedení signálu nestačí, je to očividné, když autorádio přepnutí na AUX nenabízí. To by bylo příliš snadný. Připomíná mi to škálování výkonu HTP motorů, kdy slabší verze byly prostě jen škrceny řídící jednotkou, jinak to byl stejnej motor, jen aby si zákazník připlatil za větší výkon nehorázný prachy.