Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je vadne cerpadlo prosim?

Dobrý den,
prosim o pomoc, dobru radu.
KOTOL PROTHERM LEV KKZ 30
Ako zistim, pripadne vyriesim problem?
tlak, ktory casto pada je teraz v poriadku
kotol, horak sa zapne, ohen hori
uzitkova voda je horuca, bez problemov tecie (nieje to zostatkove teplo)
radiatory su studene, napriek teplote vykurovacej vody v systeme (na displeji)

mam podozrenie, ze sa nezapne cerpadlo, ako to mam overit, pripadne restartovat, alebo cokolvek...
(chcem vyriesit problem sam, lebo budem cakat x dni na neochotneho kotlara s neistym vysledkom)

dakujem.

Jinak přímo tenhle kotel mám (koupen spolu s nemovitostí) a je to strašný potrat. Vestavěná 2l expanzka TUV praskala každý rok, nebavilo mě to furt reklamovat, koupil jsem normální externí, ta drží.
Každý rok nechávám kotel čistit, přesto je u nás servisák každý rok krom čištění ještě aspoň jednou. Tu čistí zanesený směšovač, tu seřizuje znovu plynovku, protože kotel při startování duněl jak u Verdunu...