Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opravářská firma

Ahoj lidi,
prosím poraďte mi, neznáte nějakou dílnu v Praze, která dokáže opravovat věci? U nás v práci se furt něco rozbijí a nemám čas to opravovat.
Předem díky za radu :-)

Někde ještě tyto - v očích manažerů - flákače, co dělaji akorát melouchy, nezrušily. Také je u nás máme a rozhodně se nenudí, ať už jde o IT, elektrikáře nebo zámečníky. Ale jsou firmy, kde opravdu všechno co přesahuje běznou obluhu musí zajišťovat externí firma. Ve výsledku to zřejmě vyjde dráž, ale hlavně to zabere víc času.

Věci mohou být různé a na každé je většinou jiný opravář.Třeba elektrické a neelektrické,zednické,vodní,počítačové,textilní a plno dalších.Je to třeba trochu upřesnit nebo hledat nějakého hodinového manžela.A hledejte spíš firmu než dílnu,nebo jim to tam chcete všechno nosit?

Tak jistě,vtip,ale to co ty požaduješ,tak v podstatě nic seriozního není. Nějaký kutil,který to stejně neopraví,jen dobastlí. Na cenné věci opravdu jen kvalitní profiservis.Jedná-li se třeba o firemní el.nářadí,tak amatérskou opravou se akorát dostaneš do průseru.

Kdybys viděl u nás v práci, jak se musí opravovat zařízení, tak bastlíř je proti tomu pečlivka. Údržbáři jsou zoufalí. Cituji vedoucího, vyššího managera: udělejte to tak aby to vydrželo aspoň 3 měsíce.
Jeden by blil. Šetřit se musí, ať to stojí co to stojí.
Dyzajn, imidž a nástěnky. Na tom stojí dnes firma. Jo a ještě certifikát i na utření zadku.

Ale tak v jisté společnosti se dodnes ISO9001 (certifikace technologie) považuje za samozřejmost stejně jako ISO14001 (certifikace vlivu na životní prostředí). K tomu se ještě přidávají sertifikáty ISO pro nakládání s Human Resources a já nevim ještě jaké, je jich hodně a jejich čísla pochopitelně neznám. Ovšem vše hodnotí právě jenom "procesy" a "nástěnky" převážně to jak jsou zpracované na papíře. Je to certifikace výroby a ne výrobků.