Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opravářská firma

Ahoj lidi,
prosím poraďte mi, neznáte nějakou dílnu v Praze, která dokáže opravovat věci? U nás v práci se furt něco rozbijí a nemám čas to opravovat.
Předem díky za radu :-)

Věci mohou být různé a na každé je většinou jiný opravář.Třeba elektrické a neelektrické,zednické,vodní,počítačové,textilní a plno dalších.Je to třeba trochu upřesnit nebo hledat nějakého hodinového manžela.A hledejte spíš firmu než dílnu,nebo jim to tam chcete všechno nosit?

Tak jistě,vtip,ale to co ty požaduješ,tak v podstatě nic seriozního není. Nějaký kutil,který to stejně neopraví,jen dobastlí. Na cenné věci opravdu jen kvalitní profiservis.Jedná-li se třeba o firemní el.nářadí,tak amatérskou opravou se akorát dostaneš do průseru.

Kdybys viděl u nás v práci, jak se musí opravovat zařízení, tak bastlíř je proti tomu pečlivka. Údržbáři jsou zoufalí. Cituji vedoucího, vyššího managera: udělejte to tak aby to vydrželo aspoň 3 měsíce.
Jeden by blil. Šetřit se musí, ať to stojí co to stojí.
Dyzajn, imidž a nástěnky. Na tom stojí dnes firma. Jo a ještě certifikát i na utření zadku.