Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušit blikání světelného řetězu

Dobrý den,

nevěděl by prosím někdo, jak zrušit blíkání světelného řetězu a nastavit ho na trvalé svícení ? Dříve se program po vypnutí a zapnutí časovací zásuvky "udržel" nyní již ne. Nyní to po zapnutí projíždí všech asi 8 programů. Na jiné diskuzi zde řešili tento problém, ale nejednalo se o stejný ovladač jako mám já. Vyřešeno to bylo překlemováním.

Děkuji moc

Petr

kup si jiný co nebliká.
všecno jsou to čínské hnoje, adresa výrobce nespíš dávno skončila v prasečáku, a po zdejší poradně chceš co přesně: správné zaklínadlo na tvůj neznámý shit?