Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace proti vlhkosti - odhad ceny

Zdravím,
zkusím možná nejednoznačný dotaz...
Ráda bych měla představu, na kolik vyjde izolace u domku pomocí folie, kamínků a obrubníků.
Je mi jasné, že záleží na zemině apod. Zeď staré cihly, zemina písčitá bez kamenů,rovina, bez sklepa, délka zdi 11 metrů.
Vím, že to bude různé-- ale představu.
Děkuji.

Změna předmětu, původně: Izolace proti vlhkosti (host)

Izoláciu chalupy s úpravami presne diferencuj.

Jedná sa o komplet obvodové murivo (podrezením, chemickým injektovaním) s finálnym omientutím sokla lepenými okruhliakmi o veľkosti zrna 4-5mm v exteriéri a výroba okolitého chodníčka okolo chalupy z voľne sypaného kačírka?

Priprav si podľa plochy cca 80-100-tis. Kč

řešitelko,
asi máte na mysli odkopání kolem domu, vložení nopové folie, zásyp stěrkem, osoazení obrubníků. To je dekorativní úprava okolo baráku, vůbec nemá nic společného s izolací proti vlhkosti. Tento Váš návrh je sice modní, ale určitě to nepomůže k vysušení obvodových zdí, ani příček.
Nebo máte na mysli něco jiného?

Děkuji,
ten důvod je trochu složitější-jen v náznaku- za domkem je výrobna jímek, oni tam natáhnou nepropustné plachty až k domu a na ně dávají výrobky.. Představa je, že když to oddělím obrubníky, nebude voda stékat ke zdi mého domku. Jejich postupy nemohu ovlivnit.
Oni to tak u svého domu vedle mají. Domy jsou staré a zázraky neudělají.

Zkuste se domluvit, zda by nenatahovali plachty až k vašemu domu, eventuálněje "povytáhli" až na zeď, aby voda stékala (je-li spád k některé straně) po fólii mimo dům - bude to levnější, a nejspíše i spolehlivější, než si pouštět vodu pod základy. Možná bude firma slyšet na eventuální nutnost uhrazení nákladů na opravu vašeho domu, pokud budete mít vše zadokumentované (foto v době natažení fólií při dešti), a vyhoví vám (myslím, že rozumná domluva je nejschůdnější řešení).

Bába chce ušetřit a někde viděla ,že někdo kolem starého baráku dal folii za pár kaček a práci měl zadarmo protože to dával sám .....takže Babko bude to stát asi 2587kč a těm co ti tu budou psát ,že ti pomůže jenom podřezání tak těm nevěř , než to zjistíš tak už tu nebudeš.