Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké pivo z koncentrátu nebo výtažku?

Zdravím,
chtěl bych vyzkoušet pivko z koncentrátu nebo výtažkové sady. Rád bych ovšem koupil koncentrát, který je již vyzkoušený a má dobré hodnocení.
Nemáte nějaký tip? Popř. není nějaký web, kde jsou hodnocení koncentrátů?
Děkuji
Podborský

a) no, to co si vybral jako pivo je takovej standart lezaku plzenskeho typu. Dejmetomu.
b) pivo z koncentratu nemusi bejt uplne blby - to neni rozpustit a pit, to je rozpustit, vykvasit a nechat lezet. Jako treningovej pokus naucit se kvasit pivo, urcite proc ne. A jako pivo na cesty do zemi, kde pivo neni/je pekelne drahy taky proc ne.
c) dalsim krokem je pivo z mladinovyho koncetratu, kde jeste pribude domaci chmelovar - a to uz je docela zajimavy.