Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlodavci v autě

Zdravím
Mám problém,myši nebo podobní hlodavci mi pravidelně navštěvují motor vozu,zatím nic nepřekousaly ale pokaždé je pěkně posranej motor,nedávno sem tam i vytáhl mrtvou myšku.Co s tím?jak se jich zbavit?pomáhají spreje na odpuzení?
Díky za rady

u mna tiez problem,ale mne sa tam seru macky hnusne aj kunu som videl vybehnut davnejsie...pouzivam ten najsmradlavejsi osviezovac jahodovy myslim Wunderbaum alebo tak nejak... z benzinky...pomaha ale stale zabudam to menit ...sprey proti kunam som skusal ale nasiel som v motore bordel,kusky kosti aj odpadky tak asi to nezabralo..