Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlodavci v autě

Zdravím
Mám problém,myši nebo podobní hlodavci mi pravidelně navštěvují motor vozu,zatím nic nepřekousaly ale pokaždé je pěkně posranej motor,nedávno sem tam i vytáhl mrtvou myšku.Co s tím?jak se jich zbavit?pomáhají spreje na odpuzení?
Díky za rady

Mám kabely v motorovém prostoru nastříkané sprejem proti kunám. Nedokážu s jistotou říct, zda to funguje nebo ne, ale od té doby se nestala žádná jejich návštěva. Pak poslední rok máme u baráku kocoura a ten likviduje myši ve velkém.

Jsou i elektronická pískátka. Z akumulátoru žerou nula nula prd a v kombinaci se sprejem působí jako druhá vrstva ochrany.
Jen je potřeba vybrat taková, co se dají vypnout, protože pokud převážíte psa, tak by ho yeblo.

u mna tiez problem,ale mne sa tam seru macky hnusne aj kunu som videl vybehnut davnejsie...pouzivam ten najsmradlavejsi osviezovac jahodovy myslim Wunderbaum alebo tak nejak... z benzinky...pomaha ale stale zabudam to menit ...sprey proti kunam som skusal ale nasiel som v motore bordel,kusky kosti aj odpadky tak asi to nezabralo..