Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrovnavacia podlozka pod srine

Ahojte, mam taky mensi problem. V byte mame vacsinu skrin nahnutych do predu a z tohto dovodu by som potreboval nejaky napad ako ich jak keby "naklonit" do zadu. Kedysi sme na to dostali take male plastove tropjuholnicky, ktore sa len pod skrine natlacili. Viete mi nieco podobne poradit? pripadne aj link na predajcu?

Dakujem

Mark

Prodávají se též plastové klíny na štípání dřeva. Nyní vážně. Změř sklon a zajdi do nějaké truhlárny a nech si vyrobit vyrovnávací lišty a namoř či natři je v barvě nábytku. Jinak bych u tebe nechtěl chlastat, když ti upadne flaška tak se jistě odkutálí do vedlejší místnosti. Nic si z toho nedělej. Mám známého, který má rozdíl od roviny mezi vstupem do místnosti a vchodem na verandu cca 6 cm. Když mu praskla v bytě voda tak to ocenil.