Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prijem tv signalu - naraz nejdou nektere stanice

Mam doma 4 tv. Na jedné z nich cca 8 let stare prestala fungovat ct1. Tak jsem si rekl ze zkusim znovu naladit. Z puvodnich 38kanalu mi to naslo asi 25. Signal beru z pradeda. Na ostatnich tv vse beze zmen. Vsechny tv jedou na stejnou antenu. Nekdo nejaky napad? Diky

našel jsem povystrčený anténí kabel do zdi (asi doma někdo usilovně uklízel) po pořádném zastrčení a reset do továrního nastavení dále automatické vyhledání stanic už zase všechno jede. souhra náhod nebo nevím.
díky všem
vyřešeno