Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Montáž magnetické lišty

Zdravím,
máme doma magnetickou lištu z Ikeii Fintorp (20202083) a nemůžu v kuchyni vrtat. Zkoušel jsem ji přilepit Mamutem, ale bez úspěchu. Napadá někoho, jak jinak ji přidělat? Případně jinaou magnetickou lištu, která by šla dobře instalovat bez vrtání.
Díky za pomoc

chlórkaučukové lepidlo na boty (chemoprén) len ho po nanesení nechaj cca 15 minút zavadnúť pri 23°C a potom až prilep, podšprajcuj, fixuj. (Povrch na linke odmasti perchlóretylénom a technickým liehom, vysuš fénom).

Alebo klasické sekundové, ak nelepíš mega plochu, ideálne je použiť sekundové-gelové, tiež ho nechaj minútku najprv zavadnúť, nelep plochy okamžite po nanesení.

Velmi rád by som chcel vedieť ako si to robil s tým Mamutom.
5 kilovú tehlu keď podlepíš strede a v rohoch Mamutom a zafixuješ!!! aspoň na 6 hodín,tak ako písal Nuda tak ju už dole bez porušenia tehly nedáš.Buď bol Mamut starý a stratil svoje vlastnosti,alebo (prepáč ak sa mýlim) ti nebolo jasné ako sa s ním pracuje.
Tú lištu zalepiť Mamutom to je radosť robiť.

Rešil jsem podobný problém.Koupil jsem tenkrát v Lidlu něco podobného jako suché zipy ale s větší únosností.Nalepil na odmaštěné obkladačky a na plastovou lištu.Už je to několik let a drží to 6 kudel.