Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupelnová skříňka - co vše potřebuji

vybral jsem si tenhle kousek:

https://www.hornbach.cz/shop/Koupelnova-skrinka-Magia-bila-s-umyvadlem-55cm/8602957/artikl.html

to ještě mám štěstí že je v ceně jak skřínka tak umývadlo (někdy se to prodává zvlášť)

samo, že to umývadlo je "holé"

budu potřebovat baterii :

https://www.hornbach.cz/shop/Umyvadlova-baterie-Bornholm-chrom-s-vypusti/5869104/artikl.html

píše se zde baterie s "výpustí"

výpustí je myšlena co ?

respektive budu muset ještě něco dokoupit abych zapojil odtok do odpadu?

souhlasím, já mám takovouto baterii s ovládáním výpusti prostřednictvím tyčky jež je součástí baterie a je napojena na kovový sifon, při jehož procházení je těsněna , takže pokud použijete tento typ baterie, počítejte s větším prostorem obsazeným sifonem a mechanizmem od výpusti, než při použití tzv flexibilního sifonu = husí krk jenž jde navíc směrovat i třeba bokem a ne striktně v ose. takže já bych do malé skřinky doporučil baterii bez tyčky a sifon co nejmenší. potom stačí plastový.
Další možná varianta je, že umyvadlo se prostřednictvím sifonu kotví na skřínku, a potom může být ten bytelný sifon nutný. to třeba ověřit a potom už to je zase s tyčkou možné kombinovat. takže já bych prvně zjistil reál a pak pořídil k tomu baterii, takže vlastně rada nerada :-(