Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zla farba autolaku

zdravim, mam taky problemik, lakoval som auto, ale odtien laku je tmavsi ako povodna farba, bohuzial lepsi odtien neexistuje, da sa nejakym sposobom dosiahnut, aby miesto lakovania trosku zbledlo? lebo to bije do oci, diky za rady

Nebude asi problém namíchat stejný odstín, problém bude v tom, že nový lak má jiné optické vlastnosti, starý je matný, nemá tu "hloubku". A proto i kdyby měl nový lak na miliontinu chlupu stejný odstín stejně bude viditelně odlišný. To je asi to co jsi chtě říct, předpokládám.