Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topení do dílny

Dobré ráno
Zima se blíží a tak řeším nějaké topení do dílny. Je to prostor 4x5 m se stropem 2,5m dřevěná vrata.
Uvažoval jsem o elektrickém topidle jako je https://topidla-master.cz/produkt/elektricke-topeni-topidlo-master-b5-zaruka-3-roky/
Je to dobrý/špatný nápad? V dílně nejsem zase extra často (občas 1-2 po práci, kus soboty,...) a pracuji tam primárně se dřevem (čili prach). Hodilo by se asi abych byl schopen to tam trochu ohřát relativně rychle, protože topit dlouho dopředu nepřipadá v úvahu (není kdy)
Děkuji

ja som skusal uz vselico od elektriny az po plyn a skoncil som u klasickych peteriek,mne sa najviac osvedcily..davam do nich odpad z dielne ale hlavne kurivo pouzivam drevene brikety...pracujem tam s drevom a viem ze dvakrat bezpecne to nieje ale si myslim ze sa to da pri troske pozornosti zvladat...komin mam taky rozoberaci z klasickych kominovych rur a po sezone to cele rozoberem aj kachle vyhodim aby to nezavadzalo...nieje to konecne riesenie ale zatial musim vydrzat a dufat ze nebudu take mrazy ako vlani:)