Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příčka SDK

Zdravím, snižuju strop v ložnici a k němu chci dělat příčku udělat šatnu. Mám dotaz zda mám dát nejdřív na strop parozabranu a sdk, a teprve k tomu přivenit UW a nebo dát UW na rastr s parozábranou a pak obložit sdk? a čím lepíte parozábranu na rast? Na tu příčku bych chtěl dát poličky do šatny, mám udělat sdk dvojitě, nebo bude stačit nějaká "hmoždina"?

Díky

při této rekonstrukci, kdy jsem dal na strop (nad ním na podlaze půdy 28cm izolace), šikminu (pod puvodní škiminou 6cm izolace v krovech 14cm izolace) i stěnu pod šikminou (10cm izolace na vnitřní straně) parozabranu - SDK, natáhl do lepidla perlinku a chci dát štuk, tak se mi v rohu u stěny objevil mokrý flek. parozabrana je přilepena ke stene lepudlem na parozábrany. v místnosti se netopí, je odmontován radiátor.
Kde je chyba?

a ten by šel vyřešit jak? zateplením zdi (severní strany)? Ja si osobne myslím ze tim to bude, neboť ted jsem doarizl domu a severni stena zacina být celá mokrá, dlefotek je videt ze je vyschlé lepidlo u topení, a jinak mokre. U stropu je videt vetsí mokro a myslím ža tam bude zakopaný i pes. strop je udelan tak, že je ze spodu sdk, folie, rastr, prkený zaklop s rakosem a omitkou, 14cm mezera, prkený záklop, beon 6cm izolace 28cm, ale tudíž z boku u mezery prochází dle mě zima, takže mě opravdu napadá jen zateplení severní strany a tím se dostanu výše jak je nejvyšší bod izolace. Co vy na to?
a co ted? začít tam topit?