Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OPEL příčina vybíjení baterie

Dobrý den prosím vás o radu automechanici a autoelektrikáři, mám opel měriva 2008 1.4 Twinport a kvalitní nová baterie mi tam vydrží max 4 dny..Ano bylo změeno že to strašně moc žere Ještě co vím že alternátor je v pořádku a drátky ve dveřích nejsou polámané takže toto problémem nebude...No a komfortní jednotka si také něco bere ale je zde něco co si bere víc. Prosím poraďte Už to mám u 3 mechanika který možná také neodhalí co s tím je.Pomoc by se mi opravdu dost hodila děkuji všem : )

Nuda a czcharlie ti to krásne napísali.To treba urobiť
Odpojiť akumulator a do serie zapojiť ampérmeter zavrieť auto a všetko odstaviť tak ako ho dstavuješ na noc.
Ak ampermeter ukazuje odber v 0,0 a niečo tak je to v poriadku.Ak ukazuje 0, a niečo tak niečo je zapojené.
Vyťahovaním poistiek zistíš ktoré sú to spotrebiče.Alebo spotrebič.
Jednoduhšie to už neviem napísať.

No ale tiež nechápem tých troch mechanikov.